Ankara Dedektör

Toruk 101

Toruk 101

Toruk 101, Ankara Toruk 101, Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme, Toruk 101 Yeraltı Alan Tarama, Toruk 101 Yeraltı Radarı, Toruk 101 Görüntülü Dedektör

Ankara Toruk 101

Toruk 101 Yeraltı Alan Tarama

Toruk 101 Satın Almak İçin TIKLAYIN

Toruk 101 noktasal olarak yer altı alan tarama yapan ve bu noktasal veriler sonucunda kendi yazılımı ile anomali haritası çıkaran bir cihazdır. Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Yer çekirdeğinden yayılan manyetik alan yüzeye çıkarken geçtiği toprağın yapısına göre veya toprağın içerisindeki maddelere göre Ankara Toruk 101 manyetik alanda azalma ya da artmaya uğrayarak yüzeye gelir. Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Sistemi bu değişimleri algılar. Bu değerlere göre yer altının 3 boyutlu haritasını çıkarır.

Toruk 101 ÖZELLİKLERİ

* Toruk 101 Maksimum 30 metre derinliğe kadar ölçüm yapabilir.
* Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Yer altındaki maddenin derinliğini belirleme imkânı sunar.
* Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Cihazı Minimum 5 m² başlanarak istenilen sahalarda ölçüm yapılabilir.
* Toruk 101 Yeraltı Radarı Cihazın çalışma voltaj aralığı 3.3 V – 5 V arasındadır.
* Toruk 101 Görüntülü Dedektör Cihaz taşınabilir USB güç kaynağı ile çalıştırılır.
* Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Sistemi Özel bilgisayar uygulama ile yer altının görüntüsünü hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu görüntüleyerek yer altının haritasını çıkarabilir.

"Toruk

Toruk 101 Yorumları Toruk 101 yer altı alan tarama yapabilen bir cihazdır.

Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Sistemi Arkeoloji, Madencilik, Belediye ve Kurum Kuruluşların Alt Yapı Çalışmaları, Su Arama, İnşaat ve Jeoloji alanlarında kullanılmaktadır.

Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Cihazı Dedektörler sinyal göndererek doğada iz bırakıp ölçüm yaparken Toruk 101 manyetik alanı algılayarak ölçüm yapar. Ayrıca Toruk 101 aldığı verileri 3 boyutlu haritaya çevirir ve bulduğu metaryelin toprak altındaki derinliği hakkında bilgi verir.

Toruk 101 3D Yeraltı Radarı Toruk 101 çantasının içinden çıkan access point aracılığıyla veileri bilgisayar programına aktarır. Program bu verileri anomali haritasına çevirir.

Toruk 101 Yeraltı Radarı Toruk 101 toprak altındaki, su yatağı, arkeolojik kalıntı, kaya, işlenmiş toprak, değerli metaller, boşluk, metal ve plastik boruları topraktan ve birbirlerinden ayırır. Bu ayrımı manyetik değer farkına göre yapar.

Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme İçindekiler

Ankara Toruk 101 Ürünün çantasından çıkan access point ve bataryası haricinde hiç bir ekipmana ihtiyaç yoktur.

Ankara Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Sistemi Herhangi bir alan sınırlaması yoktur. İstenilen ölçüde alan ölçülebilir.

Türkiye TORUK 101 Ürün satış sonrası her müşterimize ücretsiz ürün kullanım eğitimi verilmektedir. Daha sonrasında her türlü teknik sağlanır.

TORUK101 Her türlü darbeye dayanıklı özel olarak üretilmiş kendi özel korumalı çantasında gelmektedir. Çanta içerisinde Toruk 101 cihazı, Toruk 101 Bayii, access point, batarya, kol bandı, pusula, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile gelmektedir.

Toruk 101 İletişim : 0533 018 71 02

"ankara

Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme

Ankara Toruk 101 , Ankara Yeraltı Görüntüleme Cihazı, Derin Arama Cihazı, Ankara Toruk 101 İnceleme Özellikleri, Fiyat, Yorumlar

Ankara’da “İdem Teknoloji” ziyaretimizde bakın neler neler öğrendik. “Ankara Dedektör” olarak yaptığımız ziyarette yönetim kurulu başkanı sayın Nejmettin Ünal ile görüştük. Kendisi bizlere Toruk 101’in özelliklerinden bahsederken heyecanı o kadar net anlaşılıyordu ki, cihazın maharetlerini dinlerken bizi bile heyecanlandıran noktalara değindi.

Toruk 101’de bizleri en çok heyecanlandıran bu özellikler arasında en önemlisi yeraltı görüntüleme cihazları arasında en fazla derinliğe sahip cihaz olmasıydı. 30 metreye kadar kullanıcısına yeraltından bilgi ileten cihaz ve yazılım çağın buluşu.

Söyleşimize devam ederken; Nejmettin Bey’e definecilerimizden bahsettik =) Gerçekten bu cihaz en çok onlar için üretilmiş. Adeta definecilere biçilmiş bir kaftan. Nejmettin bey bize Ankaranın Gözdesi Toruk 101 ‘in 30 metreye kadar, mezar, tünel, boşluk, oda tespiti yapabileceğini ve sıkı durun … Bunları da yazılımı sayesinde görüntülü olarak aktarabildiğini söyledi.  Defineciler bu cihazı sipariş edilebilir, cihazın eğitimini profesyonel mühendisler aracılığıyla alabilir, cihazı inceleyerek ve test ederek satın alabilirler.

Daha bitmedi ..

Toruk 101 in Özellikleri Dudak Uçuklatıyor

Toruk 101 noktasal tarama yaparak sizlere anomali haritası çıkarıyor. Bunu 3d olarak görüntülü aktardığını duyunca kulaklarımıza inanamadık. Yer altı ndaki cismin hacimsel büyüklüğüne göre 30 metreye kadar tespitini mümkün kılıyor. Hedefin derinliğini hesaplayan bu cihaz anlık olarak sizlere ölçü veriyor. Objenin ne kadar derinlikte olduğunu hemen beliriyor. Durun bitmedi; Toruk 101 definecilerin yanı sıra, belediyeler madenciler tarafından kapış kapış satın alınan ürün statüsüne ulaşmış. Test sirasında “Ankara Dedektör” olarak Toruk 101’i incelerken  kullanım açısından ne kadar kolay olduğu dikkat çekici idi. Toruk 101 ‘in toplam ağırlığı 232 Gram inanabiliyor musunuz? Arazide taşınması en kolay yeraltı görüntüleme sistemi oldukça şaşırtıcı özelliklere sahip. Yanında teslim edilen yazılımı ve pusula sayesinde yeraltındaki yeni gözünüz Toruk 101 olacak.

Toruk 101 askeri alanda da kullanılmaya başlandı. Patlayıcı ve yere gömülü mayını anında tespit edebiliyor. Yani asker toruk 101 ile arazide gömülü hendek, çukur, yerin altına gömülü patlayıcıları hemen görüntülü olarak bilgisayara aktarıyor. Tabletle de kullanılabilen bu çağın buluşu, yerli üretimimiz olan Toruk 101 ile ülkemiz adına gurur duyduk.

Yer altı görüntüleme sistemleri  kategorisine yeni bir yüz kazandıran Toruk ; madenciler, defineciler, belediyeler, Tesisatçılar tarafından boru, oda, tünel, boşluk,su, metal, altın, değerli değersiz tüm metallerin bulunması gibi faaliyetlerde kullanılıyor. Bu cihazın en etkin özelliği görüntülü ve sesli uyarı özelliğini yazılımın ve asa görünümlü gradiometrenin içerisinde barındırmasıdır.

İstanbul, İstanbul Görüntülü Dedektör, İstanbul Toruk 101, İstanbul Yeraltı Alan Tarama, İstanbul Yeraltı Görüntüleme, İstanbul Yeraltı Görüntüleme Sistemleri, Görüntülü Dedektör, Toruk 101

Necmettin Bey’e Toruk 101’in Kullanımıını Sorduk

Bizlere cevaben; “Toruk 101 noktasal veri analizi için tasarlanmış bir cihaz. Okuyucu başlık ile rahat bir şekilde ölçüm alabildiğiniz bu cihaz kullanıcıyı asla yormaz. Yüksek çözünürlüklü ölçüm yapabilmesine ve veri alabilmesine olanak tanıyan bu cihaz görsel manyetik anomali haritasını hızla oluşturur. Sizlere sadece bu haritayı çözümlemek kalır. Anomali haritaları çözümleme klavuzu toruk yazılımı içerisinde zaten mevcuttur” dedi.

Toruk , noktasal yer altı alan tarama materyallere ait manyetik veri toplar. Bu ham, özgün algoritması ile işlenen sınıflandıran Toruk kendi yazılımı aracılığıyla anomali haritada çıkartır. Toruk, bunu yaparken yer altından yayılan manyetik alan yönündeki değişimleri inceler. Çünkü bu manyetik alan malzemenin cinsine bağlı olarak değişir. Bu değişimleri en iyi şekilde algılamaya sahip olan, Toruk, yer altı boşlukları dahil anomali haritalarını bu şekilde çıkartır. Toruk, hem 2B hem de 3B de çıkardığı bu anomali haritalarını 3D göüntülü olarak sunarken malzemenin derinliği hakkında da cm mertebelerine varacak kadar bilgi veriyor.

Teknik Özellikler

Ankara Toruk 101 TEKNİK ÖZELLİKLER • Cihaz 252 gram ağır ortamda olup 100 santimetre uzunluğundadır. • 30 metre derinliğe kadar ölçüm yapabilir. • Yerinizin derinliğini belirleme işlevini sunar. • En az 5 m² den başlayarak istediğiniz arazi koşullarında ölçüm yapabilirsiniz • Cihazın çalışma voltaj aralığı 3,3 V – 5 V arasındadır. • Cihaz taşınabilir USB güç kaynağı ile çalıştırılır. • Özel bilgisayar uygulaması ile yer altının görünümünü hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu görüntüleyerek yer altındaki gözünüzdür.

Toruk 101’i satın almak için hemen bize ulaşın. Çünkü Toruk 101 ‘i şiddetle öneriyoruz. Bildiğiniz ve herzaman söylediğimiz gibi; “Ankara Dedektör, Test Etkinliği Katılmadığı Hiçbir Ürünü Platformu Aracılığı İle Pazarlamaz …”

Toruk 101 sahip olduğu okuyucu başlık ile  kullanıcının rahat bir şekilde ölçüm yapabilmesine olanak sağlayan hafif kompakt tasarımı ile kullanıcıyı yormadan yüksek çözünürlüklü ölçümler yapılmasına imkan verir. Noktasal veri analizi için tasarlanmış olan bu ürünün ölçümü 30m derinliğe kadardır, görsel manyetik anomali haritası oluşumuna imkan vermesi hedeflenmiştir.

Noktasal olarak yer altı alan tarama yapan ve bu noktasal veriler sonucunda kendi yazılımı ile anomali haritası çıkaran bir cihazdır. Yer çekirdeğinden yayılan manyetik alan yüzeye çıkarken geçtiği toprağın yapısına göre veya toprağın içerisindeki maddelere göre manyetik alanda azalma ya da artmaya uğrayarak yüzeye gelir. Toruk 101 bu değişimleri algılar. Bu değerlere göre yer altının 3 boyutlu haritasını çıkarır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

* Maksimum 30 metre derinliğe kadar ölçüm yapabilir.
* Yer altındaki maddenin derinliğini belirleme imkânı sunar.
* Minimum 5 m² başlanarak istenilen sahalarda ölçüm yapılabilir.
* Cihazın çalışma voltaj aralığı 3.3 V – 5 V arasındadır.
* Cihaz taşınabilir USB güç kaynağı ile çalıştırılır.
* Özel bilgisayar uygulama ile yer altının görüntüsünü hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu görüntüleyerek yer altının haritasını çıkarabilir.

 

Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Call Now Button05324667102