Ankara DedektörYeraltı Görüntüleme Cihazları

Toruk 101 Fiyatı

Detaylı Bilgi İçin Arayınız !

Toruk 101 İletişim:  05324667102

Toruk 101 İletişim:  05330187102

Toruk 101 Fiyatı, Fiyatları 30 Metre Net Derinliğe noktasal olarak yer altı görüntüleme, Fiyatı, Toruk 101 Yorumları, alan tarama yapan Toruk 101Toruk 102, Toruk 103, Toruk 104 ve bu noktasal veriler sonucunda kendi yazılımı ile anomali haritası çıkaran bir cihazdır.

Ankara Satılık Dedektör Toruk 101 Yer çekirdeğinden yayılan manyetik alan yüzeye çıkarken geçtiği toprağın yapısına göre veya toprağın içerisindeki maddelere göre manyetik alanda azalma ya da artmaya uğrayarak yüzeye gelir. Toruk 101 bu değişimleri algılar. Bu değerlere göre yer altının 3 boyutlu Görüntüleme haritasını çıkarır.

Toruk 101 En İyi Yeraltı Görüntüleme Sistemi

Yer altı görüntüleme sistemleri, Ankara Görüntülü dedektör denince definecilerin aklına ilk gelen şey definecilerin aklına ilk gelen şey bu cihazların pahallı olduğudur.

Toruk 101 Özellikleri Çoğunlukla parası olan defineciler tarafından tercih edilen yer altı görüntüleme sistemleri ve görüntülü dedektörler çok daha derinden veri alabilme yeteneğine sahip cihazlar olarak bilinirler.

Toruk 101 manyetik sensörler kullanılarak yapılan yer altı görüntüleme sistemleri aynı zamanda yüksek frekans ile çalışan gpr ler olarakta karşımıza çıkmaktadırlar,definecilerin en çok tercih ettiği yer altı görüntüleme sistemi manyetometre ve gradyometrelerdir.

Dünyada birkaç ülkede üretimi yapılan yer altı görüntüleme sistemleri ve görüntülü dedektörler son yıllarda Türkiye’de de üretilmektedir,bunların içerisinde üretimi en kolay olan manyetik sensörler ile yapılan manyetometreler ve gradyometrelerToruk dir.

Bu cihazın çalışma prensibi yeraltında oluşmuş manyetik bozulumların tespit edilmesidir bir örnek vermek gerekirse toprağın olağan yapısını oraya açılmış bir tünel veya kazarak yapılmış oda,mezar şeklinde bozulumunun bu cihazlar tarafındaki manyetik sensörler tarafından tespit edilmesi yöntemidir.

Toruk 101 Kullanımı

Totuk 101 Yorunları İnceledik Yer çekirdeğinden yayılan manyetik alan yüzeye çıkarken geçtiği toprağın yapısına göre veya toprağın içerisindeki maddelere göre manyetik alanda azalma ya da artmaya uğrayarak yüzeye gelir. TORUK 101, bu manyetik alanı analiz ederek “Yer Altı Görüntüleme” olur!

Toruk 101 Altyapı Tesbiti

Belediye altyapı hat tespitinde yer altını görüntülemenizi sağlar.

Toruk 101 Arkeoloji Yeraltı Görüntüleme

Toruk 101 Yeraltı Alan Tarama Arkeoloji çalışmalarında ve kazılarında yer altını görüntülemenizi sağlar. Yeraltındaki Mahzen, Tünel, Oda, Kaya Mezarı, Lahit Mezar gibi yapıları anlık olarak 3 boyutlu görüntülemenizi sağlar.

Toruk 101 Zemin Etüd Görüntüleme

Toruk 101 İnşaat, hafriyat fizibilitesinde yer altını görüntülemenizi sağlar. Zemin Etüd Çalışmalarınızda Size en doğru sonucu vererek iş yükünüzü hafifletir.

Toruk 101 Madencilik Ve Maden Arama

Toruk 101 Madenlerin damar tespitinde yer altını görüntülemenizi sağlar. Bu sayede Maden Arama, Gümüş Madeni Tesbiti, Altın Madeni Tesbiti, Bakır Madeni Tesbiti, Demir Madeni Tesbiti, Bronz Madeni Tesbiti, Bor Madeni Tesbiti Gibi konularda Maden işleri yapan arkadaşların Net sonuç almalarını sağlar.

Toruk 101 Yorumları

TORUK 101 modeli sahip olacağı okuyucu başlık ile 1 kullanıcının rahat bir şekilde ölçüm yapabilmesine olanak sağlayan hafif kompakt tasarımı ile kullanıcıyı yormadan yüksek çözünürlüklü ölçümler yapmasına imkan verir, noktasal veri analizi için tasarlanmış olan bu ürünün ölçümü 30 metre derinliğe kadar, görsel manyetik anomali haritası oluşumuna imkan vermesi hedeflenmiştir.

Toruk 101 Fiyatı

Toruk 101 Yeraltı Alan Tarama Cihazı ‘nın Fiyatını İletişim Numaralarımızdan Arayıp Güncel Fiyatlarını Alabilirsiniz. Toruk 101 iletişim no:  0532466710205330187102

Toruk 101 Bayileri

Toruk 101 Bayileri  Ankara Dedektör Tarafından Satışı Yapılmaktadır. 2. El Toruk 101 Satışımız Yoktur. Önemli Not: Türkiye Geneli Kiralık Toruk 101, Toruk 101 Kiralama YAPILMAMAKTADIR.

Toruk 101 Yorumları İçin Güncel Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınnız !

Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Call Now Button05324667102