Dedektör

Ankara Ekranlı Dedektör

Ankara Ekranlı Dedektör

Ankara Ekranlı Dedektör, Tüm Ekranlı Dedektör Markaları, Fiyatları, Yorumları, Özellikleri Hakkında En Güncel Bilgi Alma Platformu Ankara Dedektör

Sipariş İçin Arayınız: +905330187102

Bilgisayar ekranlı yeraltı görüntüleme cihazları ile karıştırılan ekranlı dedektör dediğimiz cihazlar daha çok gösterge panelinden bahsetmektedir. Ekranlı dedektörler, dijital ekranlı dedektörler yeni teknoloji dedektörler kategorisinde oldukça gelişmiş ekranlara sahiptir. 

Fisher Ekranlı Metal Dedektörü

 1. Görsel kimlik sistemi gerçekten hedef noktayı saptamaya yardımcı olur ve sinir bozucu ‘sadece demir bulmak için kazma’ süresini ortadan kaldırır. Enerjinizi altın için saklayın.
 2. Zemin dengeleme, altın arama için gereklidir ve bu dedektör seviyesinde beklenir.
 3. İyi haber o zaman Gold Bug Pro’nun tamamen bilgisayarlı gerçek zamanlı bir yer dengeleme sistemi var.
 4. Kendini kalibre eder ve bu zorlu külçeyi bulmanıza yardımcı olmak için toprakta hangi minerallerin bulunduğunu gösterir.
 5. Sistem, altının bulunduğu siyah kum alanlarını izleyerek toprak koşullarını izler. Fe3O4 metre, hiçbir şeyi kaçırmamaya dikkat etmek için mevcut mineralizasyon miktarını gösterir.
 6. Gold Bug Pro ayrıca büyük demir nesneler ile çivi gibi daha küçük parçalar arasında ayrım yapar, böylece toprağın altında kazmadan ne olduğu hakkında iyi bir fikir edinebilirsiniz.
 7. Bir toprak okuma makinesi, bir dedektör ve gerçekten bu altınları bulmak isteyenler için mükemmel bir seçim.
 8. Bu makine küçük bir 2,5 pound ağırlığındadır, böylece kol ağrınız olmaz ve jackpottan bir kaç santim uzakta kalmazsınız. 10,2 x 6,2 x 28,5 inç boyutundadır ve 1 9V pil gerektirir.
 9. Bu, birçok dedektörün güvendiği bir dizi makinenin tepesidir – sadece zar zor olan ağırlığı için ciddi bir şekilde düşünülmeye değer.

Ankara Garrett Ekranlı Dedektör

Ankara Garrett Dedektör bayilerimiz markanın satışını yapmaktadır. Garrett markasının ekranlı dedektörleri en çok tercih edilen gelişmiş ekran moduna sahip olan dedektörlerdir. Bunları aşağıda sıraladık .

Garrett Infinium LS Dedektör – Ankara Ekranlı Dedektör

 • Dijital Hedef Kimliği: EVET, 0-99 ölçek
 • Demir Ses özelliği
 • Ayarlanabilir Frekans
 • Mandal Kilit Özelliği: EVETHedef Kimliği İmleç Bölümleri: 12
 • Demir Ayrımcılık Bölümleri: 6
 • Çentik Ayrımcılık
 • Arama Modu: 5 (artı Pinpoint)
 • Hassasiyet / Derinlik Düzeltmesi: 8
 • Elektronik Saptayarak
 • Sıklık: 10 kHz
 • Sesli Ton Seviyeleri: 3
 • Standart Arama başlığı: 22 x 28cm (8,5 “x 11”) DD PRO mans ™
 • Uzunluk (Ayarlanabilir): 1.06M – 1.29 M ( “51” 42)
 • Toplam ağırlık: 1.32 kg (2.9 lbs.)
 • Piller: 4 adet AA (dahil)
 • Garanti: 2 Yıl, Sınırlı Parçalar / İşçi

Garrett RECON-PRO Dedektör ® AML-1000 ™ – Ankara Ekranlı Dedektör

 1. Deepseeker® 15 “x 20” (38 x 50 cm) Mono Açık – Arama Çubuğu PN: 2234100 : Daha büyük ve daha derine gömülü nesneleri bulmak için kullanın. Yüzey artıklarının giderilmesini içerir.
 2. 11 “x 13” (29,9 x 33 cm) Mono Kapalı – Arama Bobinleri PN: 2235200 :  Mono bobin, çoğu toprak koşulunda en yüksek algılama derinliğini sağlar. Garrett’ın özel kayan montaj tasarımı, merkeze monteli bobinin (denge, kolay yatırma) avantajlarını sağlar. Katı bobin tasarımı darbelere karşı daha dirençlidir.
 3. 11 “x 13” (29,9 x 33 cm) DD Kapalı –  Arama : Bobin PN: 2235300 DD bobin, en ağır mineral koşullarının bulunduğu yerlerde tercih edilir. Garrett’ın özel kayan montaj tasarımı, merkeze monteli bobinin (denge, kolay yatırma) avantajlarını sağlar. Katı bobin tasarımı darbelere karşı daha dirençlidir.
 4. 10 “x 12” (25 x 31 cm) DD Açık – Arama Başlığı PN: 2234600 :  Açık avcılık su avcılığı için tercih edilir. Eşsiz künt eliptik bobin kenarlardaki algılama alanını arttırır ve engellere karşı manevra kabiliyetini arttırır.
 5. 8 “(20 cm) Mono Open Searchcoil – PN: 2234000 : Küçük hedeflerde mükemmel derinlik. Ağır sertlikte ve sıkı alanlarda gelişmiş manevra kabiliyeti.
Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05330187102
Kapalı