Ankara Dedektör

Ankara Whites Dedektör

Ankara Whites Dedektör

Whites Dedektör

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAMANIZ YETERLİ ! İletişim : 0533 018 71 02

>> TÜM ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN <<

 

Ankara Whites Dedektör 1950’de Whites Dedektör Modelleri Amerikalı Whites Dedektör fiyatları bir aile kurmuştu Whites Dedektör, Whites Fiyatları.

Ankara Whites Dedektör 1950’de Whites Dedektör Modelleri Amerikalı Whites Dedektör fiyatları bir aile hizmet etmek için kurmuştu. Whites Dedektör 1958’de ABD hükümeti Ankara Dedektör artık uranyum satın almayacağını açıkladı ve bu sayede firma bu zamana kadar ürettiği Geiger sayaçlarını bırakarak metal dedektörleri üretmeye başladı.
Whites Dedektör TDI SL Firma, Ken ve Mary White tarafından yönetiliyor.  Whites Dedektör TDI BeachHunter Ken, babasının en üst düzey Ankara metal dedektörleri yaratma mirasını devam ettiriyor. Whites Dedektör, Whites Dedektör Modelleri, Whites Dedektör fiyatları.

Ankara Whites Dedektör – Whites Dedektör Fiyatları 

Whites Dedektör MXT All Pro Türkiye satıldığın günden bu yana büyük ilgi ve beğeni alan whites dedektör modellerinin en üst serisi olan Spectra modelinde Türkçe menü özelliği ile kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Altın, değerli obje, sikke, gümüş para ve define aramalarında kullanılan bu model 3 fraklı frekans ile aynı anda arama yapmaktadır. Whites Dedektör Mx7 White’s kullanan müşterilerimiz yeni modeli spectradan oldukça memnun kalmışlardır.

Ankara White’s firmasının teknolojide son noktaya ulaştığı dedektörü  Ankara V3i, renkli ekranı ve kablosuz kulaklığın yanı sıra Türkçe menüsü ile kullanıcıların favori listesini zorlamakta.

3 farklı frekansı tek dedektör’de birleştiren Whites Dedektör Treasurepro White’s firmasının mühendisleri frekans aralıkların da yaptıkları seçimler de hassasiyetlerini ortaya koymuşlardır.

Dünyanın her noktasın da değerli olan altın ve gümüş için farklı farklı iki frekansın yanı sıra Whites Dedektör TREASUREmaster genel aramalar da kullandığı frekans ise diğer metal çeşitleri için en verimli frekanstır.

Bu üç frekansın verilerini eşzamanlı olarak tamamıyla HD renkli ekranının Whites Dedektör Spectra V3i Spectra Graph diye adlandırdığı teknolojisiyle 3×3 hedef analizi yapmaktadır.

Dedektör Wihites MX spor Pinpoint noktalama ekranın da ise 3 farklı amaç için gönderdiği sinyallerin geri dönüşümünü ölçmektedir.

Menüsünün sadece bir banka ATM’si kadar kolay kullanıma sahip olan bu dedektörle sizle mutlu sonlara ulaşacaksınız. Prospecting Scan özelliğiyle zemindeki minarellerin değişimi size bildirilmeden toprakdaki dengryi sağlar, bu mükemmel cihazla topraktan kaynaklanan derinlik düşüşlerini de egale edecektir.

DD başlığının yanı sıra Prospecting Scan özelliği Türkiye toprakların da yoğun olarak görünen minarel etkilerini tamamen ortadan kaldırmaya adaydır. White’s firmasının yıllarca ürettiği dedektörler deki ayrım hassasiyeti bu modelde de değişmemiştir.

Aradığımı Bulamadım : Google

Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ankara Whites Dedektör 1950’de Whites Dedektör Modelleri Amerikalı Whites Dedektör fiyatları bir aile kurmuştu Whites Dedektör, Whites Fiyatları. Ankara Whites Dedektör 1950’de Whites Dedektör Modelleri Amerikalı Whites Dedektör fiyatları bir aile hizmet etmek için kurmuştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Call Now Button05324667102