Ankara Dedektör

Ankara Toruk 101’i İnceledik

Ankara Toruk 101

Ankara Toruk 101 , Ankara Yeraltı Görüntüleme Cihazı, Derin Arama Cihazı, Ankara Toruk 101 İnceleme Özellikleri, Fiyat, Yorumlar

Ankara’da “İdem Teknoloji” ziyaretimizde bakın neler neler öğrendik. “Ankara Dedektör” olarak yaptığımız ziyarette yönetim kurulu başkanı sayın Nejmettin Ünal ile tanıştık. Bizlere cihazın özelliklerinden bahsederken heyecanı o kadar net anlaşılıyordu ki, Toruk 101’in maharetlerini dinlerken bizi bile heyecanlandıran noktalara değindi.

Toruk 101‘de bizleri en çok heyecanlandıran en öenmli özellik yeraltı görüntüleme cihazları arasında Toruk 101 ‘in en fazla derinliğe sahip olmasıydı. 30 metreye kadar kullanıcısına bilgi ileten cihaz ve yazılım çağın buluşu.

Söyleşimize devam ederken; Nejmettin Bey’e definecilerimizden bahsettik =) Gerçekten bu cihaz en çok onlar için üretilmiş. Adeta definecilere biçilmiş kaftan. Nejmettin bey bize Ankaranın Gözdesi Toruk 101 ‘in 30 metreye kadar, mezar, tünel, boşluk, oda tespiti yapabileceğini ve sıkı durun … Bunları da kullanıcıya görüntülü olarak bir yazılım sayesinde anlık olarak aktarabildiğini  söyledi =) Defineciler bu cihaza siparişle sahip olabilir … Üretim devam etsede Toruk 101 çok fazla talep edilen bir cihaz olması sebebiyle kişiye veya kuruma özel olarak hazırlandığı için sipariş sistemi olması tabiki normal. 

Daha bitmedi ..

Ankara Toruk 101 Özellikleri Dudak Uçuklatıyor

Toruk 101 noktasal tarama yaparak sizlere anomali haritası çıkarıyor. Bunu 3d olarak çıkarıyor. Kulaklarımıza inanamadık. Yer altı ndaki cismin hacimsel büyüklüğüne göre 30 metreye kadar tespitini mümkün kılıyor. Hedefin derinliğini hesaplayan bu cihaz anlık olarak sizlere ölçü veriyor. Objenin ne kadar derinlikte olduğunu hemen hesaplıyor. Durun bitmedi; Toruk 101 definecilerin yanı sıra, belediyeler madenciler tarafından açılan kapış kapış satın alınan bir ürün statüsüne ulşamış. Test sirasında “Ankara Dedektör” olarak cihazı incelerken, kullanım açısından ne kadar hafif olduğu dikkat çekici idi. Toruk 101 ‘in hafif ve kibar bir yapıya sahip. 232 Gram Ağırlığında inanabiliyor musunuz?

Toruk 101 yeraltındaki patlayıcılarıda tespit edebiliyor. Yerli üretimimiz olan Toruk 101 ile ülkemiz adına gurur duyduk.Askeri güvenliğimiz için çağın buluşu.

Yer altı görüntüleme sistemi olan Toruk 101 , madenciler, belediyeler, definecilikle uğraşan oda, mahsen  su ve ya boşluk bulma gibi faaliyetlerde bulunur. Bu cihazların en etkin özelliği görüntülü ve sesli uyarı özelliğini içerisinde barındırmasıdır. Çünkü bu bahsettiğimiz görüntülü ve sesli uyarı sistemi Toruk 101 in en öenmli özelliği zaten.

Necmettin Bey’e Toruk 101’in Kullanımıını Sorduk

Bizlere cevaben; Toruk 101 cihazı ile yer altı alan eğrilerini yönümüz kuzeydoğusundaki yere açıp açınız, arayacağımız materyalin boyutuna göre soldan sağa yakınlığı, kare bir matris yapılacak şekilde ölçeriz diyerek devam etti.

Toruk , noktasal yer altı alan tarama materyallere ait ait manyetik veri toplar. Bu ham, özgün algoritması ile işlenen sınıflandıran Toruk kendi yazılımı aracılığıyla anomali haritada çıkartır. Toruk, bunu yaparken yer altından yayılan manyetik alan yönündeki değişimleri inceler. Çünkü bu manyetik alan malzemenin cinsine bağıl olarak. Bu değişimleri en iyi şekilde algılamaya sahip olan, Toruk, yer altı boşlukları dahil anomali haritalarını bu şekilde çıkartır. Toruk, hem 2B hem de 3B de çıkardığı bu anomali haritalarını hem de 3B olarak sunarken malzemenin derinliği hakkında da cm mertebelerine varacak kadar bilgi veriyor.

Ankara Toruk 101 TEKNİK ÖZELLİKLER • Cihazlar 252 gram ağır ortamda olup 100 santimetre uzunluğundadır. • 30 metre derinliğe kadar ölçüm yapabilir. • Yerinizi temizleyerek derinliğini belirleme işlevini sunar. • En az 5 m² başlayarak istediğiniz sahalarda ölçme konusunda. • Cihazın çalışma voltaj aralığı 3,3 V – 5 V arasındadır. • Cihaz taşınabilir USB güç kaynağı ile çalıştırılır. • Özel bilgisayar uygulaması ile yer altının görünümüünü hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu görüntüleyerek yer altının olması

Toruk 101’i satın almak için hemen bize ulaşın. Çünkü Toruk 101 ‘i şiddetle öneriyoruz. Bildiğiniz ve herzaman söylediğimiz gibi; “Ankara Dedektör, Test Etkinliği Katılmadığı Hiçbir Ürünü Platformu Aracılığı İle İsteğiniz Pazarlamaz …”

Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Call Now Button05324667102