Ankara Teknoloji Ekibi

Teknoloji Ekibi Dedektör Yeraltı Görüntüleme – Ankara Dedektör Hakkında Tüm Bilgiler, Açıklamalar, Yorumlar, Fiyatlar İçin Bilgi Alabileceğiniz Platform …

Ankara Dedektör

Ankara Teknoloji Ekibi olarak Ankara Dedektör AR-GE kadrosu iletişim mühendisi, yazılım mühendisi, yazılım teknikeri  Elektronik Mühendisi olarak metal arama dedektörleri tasarım ve üretimini merkezi Ankara da olan firmamızda gerçekleştirmektedir.

Bugüne kadar analog sistem ile çalışan Vilus,Myra,Sarakua,Truva isimli markaları üretmiştir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Ankara Dedektör teknoloji ekibiteknolojik anlamda yapılan sektörümüz ile alakalı tüm yenilikleri AR-GE sindede uygulamaktadır.

Teknoloji Ekibi Pulse 3S 3D Gradiometre Bir cihazın üretimi için 1 yıllık hızlı bir çalışma süresi geçmektedir üretimi yapılacak olan cihazın dış tasarımları firmamızın Endüstri Mühendisi tarafından gerçekleştirilir.

Cihazın çalışma sistemi,Analog kartı,ekran kartı tamamen teknoloji ekibimiz tarafından tasarlanır.Cihazın içindeki yazılım firmamızın AR-GE sinde bulunan yazılım mühendisi tarafından tasarlanamaktadır.

Bu ekip  yapılan her üründe birbirleri ile koordineli çalışmakta,tasarımın her aşaması ekibimiz tarafından kontrol altında tutulmaktadır, Gradyometre ürünün tasarımı esnasında  üretimdeki olası tüm aksilikler hesaplanmakta ve üretimin hızlı bir şekilde nasıl yapılacağı hesaplanmaktadır.

Ekip piyasada Teknoloji Ekibi Pulse 3S Plus üretilip satılan tüm cihazları yakından tanımakta ve bu dedektörlerin veya yer altı görüntüleme sistemlerinin çalışma prensiplerini bilmektedirler.

Teknoloji ekibi tasarladığı tüm ürünlerin tasarım ve çalışma mantığı  oluşturulmakta kullanım sırası ve ekran tasarımı onun tarafından gerçekleştirilmektedir. Definecilerin ne istediğini çok iyi bilen ve ürettiği cihazları arazide kullanan bir kişidir.

Kablosuz EMF Tasarım aşamasında cihazın pratik bir şekilde nasıl kullanılması gerektiğini,ağırlığını ve ergonomisini ekibi ile paylaşarak dünya standartlarında kaliteli ve amacına hizmet eden cihazların üretilmesini sağlamaktadır.

Teknoloji Ekibi Dedektör

Ankara Dedektör Satılık Dedektör cihazların tasarım tescilleri,marka tescilleri,faydalı modellerini alarak ürünlerinin çalınmasını ve kopyalanmasınıda engellemektedir.

Türkiye de sanayi sicil belgesine sahip tek dedektör firmasıdır aynı zamanda Türkiye de TSE onaylı garanti belgesine sahip tek firmadır. Teknoloji Ekibi definecilerin kullanımı için yeni dedektörler tasarlamaya devam etmektedirler.

Definecilikte yeni bir sayfa. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bir ürün ile definecinin tüm ihtiyacı karşılanıyor. Hem de sadece bir ürün fiyatına. Tek para dedektörü, derin arama dedektörü, yeraltı görüntüleme sistemi, Gradiometre, EMF ve EMI. Hepsi bir arada.

Teknoloji Ekibi olarak Ankara Dedektör AR-GE kadrosu iletişim mühendisi, yazılım mühendisi, yazılım teknikeri  Elektronik Mühendisi olarak metal arama dedektörleri tasarım ve üretimini merkezi Ankarada olan firmamızda gerçekleştirmektedir.

Ankara Dedektör ün  bugüne kadar analog sistem ile çalışan Vilus,Myra,Sarakua,Truva isimli markaları üretmiştir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Ankara teknoloji ekibi teknolojik anlamda yapılan sektörümüz ile alakalı tüm yenilikleri AR-GE sindede uygulamaktadır.

Bir cihazın üretimi için 1 yıllık hızlı bir çalışma süresi geçmektedir üretimi yapılacak olan cihazın dış tasarımları firmamızın Endüstri Mühendisi tarafından gerçekleştirilir.

Cihazın çalışma sistemi,Analog kartı,ekran kartı tamamen teknoloji ekibimiz tarafından tasarlanır.Cihazın içindeki yazılım firmamızın AR-GE sinde bulunan yazılım mühendisi tarafından tasarlanamaktadır.

Ankara Dedektör  yapılan her üründe birbirleri ile koordineli çalışmakta,tasarımın her aşaması teknoloji ekibimiz tarafından kontrol altında tutulmaktadır,ürünün tasarımı esnasında  üretimdeki olası tüm aksilikler hesaplanmakta ve üretimin hızlı bir şekilde nasıl yapılacağı hesaplanmaktadır.

piyasada üretilip satılan tüm cihazları yakından tanımakta ve bu dedektörlerin veya yer altı görüntüleme sistemlerinin çalışma prensiplerini bilmektedirler.

Teknoloji Ekibi Ankara

Tüm Ürünleri Mağazamızda Satışta! Hemen Tıklayın …

Ekip tasarladığı tüm ürünlerin tasarım ve çalışma mantığı  oluşturulmakta kullanım sırası ve ekran tasarımı onun tarafından gerçekleştirilmektedir. Definecilerin ne istediğini çok iyi bilen ve ürettiği cihazları arazide kullanan bir kişidir.

Tasarım aşamasında cihazın pratik bir şekilde nasıl kullanılması gerektiğini,ağırlığını ve ergonomisini ekibi ile paylaşarak dünya standartlarında kaliteli ve amacına hizmet eden cihazların üretilmesini sağlamaktadır.

Ankara Dedektör Satılık Dedektör cihazların tasarım tescilleri,marka tescilleri,faydalı modellerini alarak ürünlerinin çalınmasını ve kopyalanmasınıda engellemektedir.

Türkiye de sanayi sicil belgesine sahip tek dedektör firmasıdır aynı zamanda Türkiye de TSE onaylı garanti belgesine sahip tek firmadır.  definecilerin kullanımı için yeni dedektörler tasarlamaya devam etmektedirler.

Diğer Cihazları İçin Tıklayınız

Definecilikte yeni bir sayfa. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bir ürün ile definecinin tüm ihtiyacı karşılanıyor. Hem de sadece bir ürün fiyatına. Tek para dedektörü, derin arama dedektörü, yeraltı görüntüleme sistemleri, Gradiometre, EMF ve EMI. Hepsi bir arada.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905324667102