Ankara Lorenz Deepmax Z1 Dedektör

Ankara Lorenz z1 Dedektör, Ankara Dedektör, Lorenz Z1, Fiyatları, Özellikleri, Yorumları, Videoları En Güncel Lorenz Dedektör Ürün Açıklamaları …

Lorenz Deepmax Z1

Lorenz Deepmax Z1 metal Dedektör  14 “(35cm) dd arama bobini ve 40×40”  çerçeve arama bobini ile.

Lorenz Deepmax Z1 serisi dedektörler nabız ggs Metal Dedektörleri alanındaki en yeni gelişmelerdir. Muhtemelen türünün şu anda mevcut en hassas ve kararlı metal algılama cihazlarından biridir. Lorenz Deepmax Z1, uzun yıllar süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucudur.

Ankara dedektör Bu yeni ürün ve özellikle yeni ve geliştirilmiş metal sınıflandırmaları ve otomatik zemin dengeleme tesisleri yapımında çok çaba sarf edilmiştir.

Pulse gbs  özellikle derinlikte arama yapmak için uygundur. Bu elektronik cihazın performansı tuz suyundan neredeyse etkilenmez, çoğu mineralize edilmiş zemin veya sıcaklık değişiklikleri. Özel olarak tasarlanmış elektronik, metal nesnelerden istikrarlı sinyaller sunarken yerden sinyalleri iptal eder.

Deepmax Z1 bu nedenle en kötü çevre koşulları altında bile büyük derinliklerde bulmak için güvenilir bir araçtır. Yeni geliştirilmiş devre tasarımı güç hatlarından gelen parazitleri bastırır ve güç darbe testi çok yüksek algılama derinlikleri elde etmek için çok doğru sinyaller üretir.

Ankara Lorenz Deepmax Z1

Ankara Lorenz Deepmax Z1 yüksek kaliteli bir uzman detektördür ve hem küçük hem de büyük bobinler ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Büyük bobinler üretilen güçlü ve derin manyetik alan nedeniyle büyük metal nesneler için aşırı derinlik yetenekleri sunuyoruz. Küçük bobinler tercihen tek sikke veya altın nuggets gibi küçük nesneler ararken kullanılır.

Bu model genel olarak demir dışı metal nesneler üzerinde büyük bir aralığı sunuyor. Çok basit bir işlem özel olarak geliştirilen LC ekran ve minimum miktarda kontrol garanti edilir.

Aynı zamanda, bu Dedektör modeli bir darbe metal dedektörü için yeni özellikleri bir dizi sunuyor. Kalite elektronik ve çok özel olarak tasarlanmış elektronik devre kullanım kolaylığı ve hassasiyet açısından fayda sağlar.

Ankara Lorenz Deepmax Z1 hareket dışı darbe GBS dayanmaktadır. Kısa ve yoğun manyetik darbeler önce bir arama bobini aracılığıyla yayılmaktadır. Bu manyetik darbeler, metal nesneler gibi malzemelerde Eddy akımları üretir. Eddy akımları metal bir nesnede saklanacak ve arama bobini tarafından yayılan manyetik darbe kapandıktan sonra ölecektir dedi.

Ankara Lorenz Deepmax Z1 Dedektör Ankara Dedektör

Ankara Dedektör Bu nedenle, alıcı bobin görevi gören aynı arama bobini vasıtasıyla gecikmeli alıcı fazı sırasında bu eddy akımları tespit etmek mümkündür. Bu küçük voltaj değişikliklerini algılamak için oldukça karmaşık bir elektronik devre gereklidir ve parazitlerden belirli bir sinyali ayırmak gerekir.

Sinyal gerilim kontrollü osilatör (vco), bir metal arama bobin alanında yakın olduğunda ya kulaklık veya dahili hoparlör tarafından sesli bir sinyal yayan bir ses aşaması sürücü yükseltilmesi gerekir.

Özellikler:

  • Duyarlılık : 162 DBM
  • Frekans : L1, 1575,42 MHz
  • Toplam ağırlık : Yaklaşık 7.5 kg
  • Su geçirmez : Arama bobinleri su geçirmez
  • Kullanım süresi : Sıcaklık ve bağlı bobin bağlı olarak 5 ila 10 saat

Fabrika Dahil Aksesuarlar:

  • 14″ dd arama bobin
  • 40″ x 40″ çerçeve arama bobin
  • Taşıma Çantası
  • Kullanmak
  • Kulaklıklar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905324667102