Ankara Dedektör

Ankara Garrett Atx Dedektör – 05330187102

Ankara Garrett Dedektör

Ankara Define Dedektörü

Ankara Garrett Atx Dedektör, Ankara Dedektör, Ankara Define DedektörüAnkara Görüntülü Dedektör, Ankara Derin Arama Dedektörü, Ankara Tek Para Dedektörü, Ankara Altın Dedektörü

ÜRÜNLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

Ankara Garrett Atx Dedektör

GARRETT ATX BASIC PI Sistemli Ankara Define Dedektörü, Ankara Tek Para Dedektörü, Ankara Define Dedektörü, Ürünlerinin Tümü Sitemizde ! Hemen inceleyebilir, yorumlarına, fiyatlarına ulaşabilir sipariş verebilirsiniz.

Dedektör mineralli toprak ve tuzlu suyun etkilerinden zarar görmemek için gücünü çoklu frekanslara dağıtır. PI sistemli aramada hedef kimlik belirleme ve değersiz metal ayırma özelliği sınırlıdır. Ankara Dedektör Olarak Ankara Garrett Dedektör lerin Tüm Cihazları mevcuttur.

Ankara Garrett Metal Dedektörü

Ankara Garrett Dedektör – Ankara Garrett Bayii – Garrett Dedektör, Ankara Metal Dedektörleri, Ankara Garrett Servisi özellikleri, fiyatları, yorumları. Ankara Garrett Dedektör Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız …

“Ankara Dedektör”  Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. “Ankara Dedektör” test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

Ankara Garrett Define Dedektörü

Ankara Garrett Metal Dedektörleri, hazine avı, aksesuar ve güvenlik metal dedektörleri dünyasında bir endüstri lideridir. ABD’de yapılan Ankara Garrett Dedektör, benzersiz müşteri memnuniyeti ve kullanımı kolay dedektörler oluşturma konusundaki taahhütleriyle bilinir. Garrett, “Diggers” hit programında yer alan, tüm arazi Ankara Garrett AT PRO gibi dünyanın en çok satan ürünlerinden bazılarına çıtayı ayarladı. Bu yüksek performanslı ankara metal dedektörü, sizi sahaya çıkarmak ve hazine bulmak için tasarlanmıştır. Sonuç odaklı doğruluk ile satışı yapılmaktadır. Yıllar boyunca devam eden başarıları, her yaş için popüler bir dış mekan hobisini tespit etmeyi metal haline getirmiştir.

Ankara Garrett Dedektör modellerinin diğer dedektörlere göre pahalı olduğunun farkındayız. Bunun sebebi dünyanın her yerinde güvenle kullanılan en kaliteli altın, metal, define dedektörü olmasıdır.

Garrett‘ın neredeyse tüm zorluklarla başa çıkmak için bir kanıt kurtarma dedektörü vardır. Suç mahalli kanıtlarını zorlu banliyö alanlarında, tarlalarda ve ormanlarda, hatta su altında 200 fit olarak bulun.

DEMİR ÇÖPÜNÜ KAZMADAN ÖNCE DUYUN!

Demir Ses, şişe kapakları veya rondelalar gibi istenmeyen yassı demir hedeflerini kazmamak için ayırt edilmiş demiri (normalde susturulmuş) duymanızı sağlar.

NOT: Iron Audio özelliğini kullanmak için, bir dereceye kadar Demir Ayrımcılığı ayarlanmalıdır. Bu gösteride, Iron Discrim ayarı 35’tir. Iron Audio olmadan, hem şişe kapağı hem de gümüş para iyi hedefler gibi ses çıkarır. Iron Audio ile, şişe kapağı yanıtı, bunun bir çöp hedefi olabileceğini göstermek için demir “homurdanıyor” içerir.

Garrett Oransal Ses Özelliği

CSI Pro  gelişmiş, oransal (Pro) ses modlarına sahiptir. Bu, kullanıcının bir hedefin yanıtında küçük değişiklikler duymasını sağlar. Orantılı ses ayrıca kullanıcının bir hedefin boyutunu, şeklini ve derinliğini daha iyi değerlendirmesine yardımcı olur ve bitişik hedefleri tespit ederken çok daha hızlı bir iyileşme süresi avantajına sahiptir.

CSI Pro  ayrıca bir hedefin büyüklüğünden bağımsız olarak tam güçlü bir bip sesi sağlayan üç Standart ses modu içerir. Birçok dedektör bu basit, ikili (açık veya kapalı) hedef yanıtı tercih eder.

&

Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Call Now Button05324667102