Ankara Dedektör

Minelab Dedektör

Ankara Minelab DedektörAnkara Minelab Dedektör

Ankara Minelab Dedektör, Minelab Marka Dedektörler Hakkında Güncel Bilgiler, Yorumlar, Fiyatlar, Videolar, Resimler ve Açıklamaları İçin Göz Atın …

"<yoastmark

Ankara Minelab Dedektör iki voltaj seviyeli darbeleri kullanan gelişmiş Puls İndüksiyon teknolojisidir. İki voltaj seviyesi, toprağa iletilen güç miktarını artırmak için Minelab Dedektör tarafından iletilen farklı zaman periyodu darbeleriyle birlikte çalışır. DVT ayrıca daha fazla yer sinyalinin çıkarılmasına izin vererek algılama derinliğini ve hassasiyeti daha da arttırır. Bu, aşırı mineralli zeminde nihai derinliği sağlar.

Minelab Dedektör

Ankara Minelab Dedektör, insani yardım toplama, UXO temizleme ve karşı işlemlerde kullanım için benzersiz ve patentli metal dedektör teknolojisini geliştirmiştir.

Tasarım felsefemiz, tüm toprak koşullarında tutarlı algılama kabiliyetini, kullanım basitliğini ve operatör güvenliğini vurgulamaktadır. Çok yönlü F3’ten sofistike STMR Dizisine – Minelab ihtiyaçlarınız için doğru çözüme sahiptir.

Minelab, tüketici, insani yardım ve askeri ihtiyaçlar için metal tespit teknolojileri sağlamada dünya lideridir. Araştırma ve geliştirme ve yenilikçi tasarıma olan bağlılığımızla Minelab, elde taşınan metal dedektör ürünlerinin dünyadaki en büyük üreticisidir. Son 30 yılda, Minelab rakiplerimizden daha yenilikçi ve pratik bir teknoloji getirdi ve metal tespit endüstrisini yeni mükemmellik seviyelerine götürdü. Minelab ‘ın teknoloji yenilikleri fizikçi Bruce Candy tarafından yönetiliyor.

Ankara Minelab Dedektör

Avustralya, Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Amerika’daki üretim, dağıtım ve müşteri hizmetleri operasyonlarında, müşteri hizmetlerinin el altında olduğu bilgisinde her zaman güvende olursunuz. Minelab‘ın dünya çapındaki Yetkili Satıcı ağı, alanda başarı oranınızı artırmanıza yardımcı olacak ürünler ve teknikler hakkında en güncel bilgileri size sunabilmektedir. Minelab, ISO 9001 Kalite Onaylı bir Şirkettir. ISO 9001, müşterilerimize en üst düzeyde ürün kalitesi sağlamak için sürekli iyileştirme sağlayan dünya çapında bir kalite standardı sertifikasıdır.

2008’de Minelab dinamik Codan Şirketler Grubu’na üye oldu. Ana şirketimiz Codan Limited, 150’den fazla ülkedeki müşterileri ile yüksek frekanslı radyo pazarlarında uluslararası bir liderdir. Codan, 2009 yılında 50 yıllık Codan haberleşme teçhizatını kutlayarak anma yılını kutladı.

2015’te Afrika’daki küçük zanaatkâr altın madencilerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için Dubai bölge ofisimizi açtık. Burada Altın Madenciliğine yaklaşımımız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz .

Minelab‘da, dünyanın en iyi metal dedektörlerini oluşturarak İnsanların Servetini Değiştiriyoruz .

Aralık 2009’dan bu yana, Codan Group’un Malezya’daki Penang’da bulunan bir ABD şirketi olan Plexus Corp, üretim hizmeti sağlayıcısı, Minelab‘ın dünya çapındaki metal dedektör üretiminin büyük bölümünden sorumludur. Minelab, Malezya’daki dış kaynak ortağı ile olan ortaklığından gurur duyuyor. Orijinal Minelab metal dedektörleri yalnızca Avustralya’daki Minelab ve Malezya tesisindeki Plexus Corp, ABD tarafından üretilmektedir.

Ankara Minelab Dedektör Değişiklikleri

  • Parketronics’in Satın Alınması (2005)
  • AusIndustry İş dünyasında mükemmellik taahhüdünün tanınması ve özellikle metal algılama teknolojisinin geliştirilmesinde inovasyon ödülü (2005)
  • X-TERRA Serisi açıldı (2005)
  • AusIndustry İş mükemmelliğine olan bağlılığının ve özellikle de şirketin iş ve teknik mükemmelliğe yönelik devam eden taahhüdünün tanınması, yenilikçi metal algılama teknolojisinin geliştirilmesi, üretilmesi, pazarlanması ve dağıtılması konusundaki ödülü (2006)
  • GPX Serisi piyasaya sürüldü (2006)
  • Avustralya Savunma Bakanlığı için Stratejik Yeterlilik Sağlayan Tedarikçi (2007)
  • L-3 Communications CyTerra Corp ve ABD Ordusu, 5000’inci AN / PSS14 Mayın Tespit Kümesini (2007) tanıdı
  • Codan Minelab’ı satın aldı (2008)
  • Kazanan – GPX-4500’de (2008) kullanılan SETA teknolojisi için Mühendislik Mükemmellik Ödülü
  • Finalist – Dizi metal dedektörü geliştirme için Mühendislik Mükemmelliği Ödülü (2009)
Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102
Kapalı