Ankara Dedektör

GoldStar Gt 18

Gold star GT 18

Gold star Dedektör

Goldstar GT18 Gelişmiş Gold Dedektör  sistem bir cihazdır. Gold Star Dedektör Doğru ve stabil sonuçlar ile sizi yormayacak bir yapıdadır. Dedektör Çok çeşitli saha ve testlerle geliştirilmiş gerçek saha sonuçlarına göre dizayn edilmiştir. Gold Otomatik  sıfırlama sistemi ile devamlı kendini yenilemekte kayıplara meydan bırakmamaktadır. Pulse Dedektör Mineralli topraklarda ground balans sistemi  kolay arama imkanı sunar. Gold Star Pulse Dedektör Hedef tespitlerinde hedefin sunumu ile alakalı Grafik ekran ve farklı ses sunumları mevcuttur. Ayrıca metalleri  farklı değerler ile sınıflandırır.

Gold Star Dedektör Büyük bobinlerle geniş alanları çok kolay tarama yapar.
Yeraltı depoları, boru hatları,manhol kapakları,mayınlar,kayıp silahlar,saklı gömüler,defineler ve tek paraları tespit edebilmektedir. Goldstar GT 18 Ayrıca 38cm – 45 cm. bobinlerle altın sikke aramalarında programı ile büyük metaller silinerek daha kolay altın sikke araması yapılabilir.
Gold Star Pulse Dedektör Küçük 38cm – 45 cm. bobinlerle yüksek gerilim hatlarına yakın yerlerde kullanma müsait haldedir.
Kullandıkça farkını farkedecek elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Büyük bobinler ile 1×1 ve 2×2 büyük objeleri daha derinden tespit eder. Gold Star Yüksek frekans çalışma hızı ile hızlı aramalara müsaittir.

Goldstar GT 18 Profesyonel Pulse indiction Sistem

Gold Star Dedektör Eş zamanlı çalışan 3 mikro işlemci

Gold Star Otomatik toprak ayarı

Gold Star Pulse Dedektör Metallerin yakınlığını derinliğini belirten ses sistemi

Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05330187102
Kapalı