Ankara Dedektör

Golden Rain Dedektör Düzce

Golden Rain Dedektör Düzce

Düzce Golden Rain Dedektör

Düzce Dedektör

  Derinlik tespiti daha önceki dedektörlerimize nazaran çok daha hassas tasarlanmıştır. Golden Rain dedektör Düzce Bu sayede bulduğunuz metalin derinliğini çok daha hassas bir şekilde tespit edeceksiniz.

Düzce Golden Rain dedektör  istediğiniz derinlikte arama yaptırabilmeniz için derinlik seçebilme özelliği eklenmiştir. Dedektör deki hassasiyet bölümü sayesinde çok yoğun maden ve mineral yapılardan da etkilenmeden toprak ayarı yapabilme ve metal arayabilme özelliği eklenmiştir.

Golden Rain TfT ekrandır. Sapın üzerindeki bu ekran sayesinde daha rahat bir görüş alanı ve çalışma imkanı size sunmaktadır. Düzce Dedektör Piyasada satılan diğerderin arama dedektörlerine nazaran büyük başlığı ile 2 kg küçük başlığı ile 1.7 kg ağırlığı ile ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Golden Rain dedektör ün en önemli özelliklerinden biriside profesyonel kullanıcılar için cihazda oluşturulan bölümdür. Bu bölümde cihazın Altı temel özelliği aynı anda kullanılmaktadır. Golden Rain Toprak ayarı yapıldıktan sonra  tuşuna 2 saniye basıldığında bu ekran gelmektedir.

Ekranın sol tarafında Altın, Kıymetli, Kıymetsiz,  Boşluk, Mineral, Çelik özelliğini arama esnasında düz bir çizgi üzerinde yukarı ve aşağı kırılmalar sayesinde tespit edebilmektedir

Golden Rain toprak altında oluşturulmuş doğal ve yapay boşlukları bulabilme özelliğine sahiptir. Golden Rain dedektör bakır, gümüş, bronz, kurşun, tunç, alüminyum gibi metalleri Kıymetli olarak tespit ederken, demiri Kıymetsiz olarak tespit edebilir. Nikel, krom, galvaniz türü kaplama metallere Kıymetsiz sinyali vermektedir.

Dünyada üretilmiş dedektörlerin ayırmakta zorlandığı Çelik türü metalleri algılama mesafesine bağlı olarak Çelik olarak ayırt edebilme yeteneği vardır. Golden Rain Altını küçük ve büyük arama başlığı ile yüzeyden ve derinden sizler için tespit edebilir ve Altın olarak ayrımını yapabilir.

Arama esnasında toprağın değişimini size bildirebilir ve yeniden toprak ayarı yapmanızı isteyecektir bu derin arama yapan kullanıcılar için önemli bir faktördür. Golden Rain dedektör derin arama dedektörleri sınıfında bugüne kadar yapılmış en derin dedektördür.

Çöplük modu özelliği sayesinde istendiğinde Kıymetsiz metalleri görmeden sadece Kıymetli ve Altını bulabilmenizi sağlayacaktır.

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05330187102
Kapalı