Ankara Dedektör

Ankara Golden Rain Altın Dedektör

Ankara Golden Rain Altın Dedektör

Ankara Golden Rain Altın Dedektörü, Ankara Dedektör, Ankara Golden Rain, Golden Rain, Ankara Altın Dedektörü, Ankara Golden Rain Dedektör

Golden Rain Altın Dedektörü, sizlere 1 küp toplu para ile dedektörün derinlik ve ayrım testini gerçekleştirdik. Düzenlenen etkinlikte kullanıcıların deneyerek ve test ederek emin oldukları konulardan biriside budur.

Golden Rain Dedektör Öncelikle toprak ayarını gerçekleştiriyoruz. Toprak ayarı derin arama dedektörleri mevcuttur ve toprak ayarı yapmanız gerekmektedir.

Yüzeysel dedektör modellerinde bu ayar bulunmamaktadır çünkü derine inmemektedirler ve topraktan etkilenmemektedirler ama derin arama dedektör modelleri bu ayar bulunmakta ve bu şekilde toprak cihaza tanıtılmaktadır.

Golden Rain Altın Dedektörü

Toprak ayarını gerçekleştirdikten sonra Genel Arama moduna geçerek metalin tespitini yapıyor ve sonrasında Ayrım modunda toplu paranın üzerinden geçerek ekranda Kıymetli yazısını görüyoruz.

Cihaz içerisinde bulunan farklı ayarlar sayesinde cihaz üzerinde Hassasiyet, Derinlik, Ekran, Işık ve Ses ayarlamalarını düzenleyebiliyoruz.

70 75 cm derinlikte gerçekleştirilen testte Golden Rain dedektör metal tespitini ve ayrımını gerçekleştirebilmiştir.Yapılan testlerde dedektörün ayrım kalitesi ve derinlik testleri öne çıkmıştır.

Golden Rain dedektör hakkında daha fazla bilgiye ve videolara ulaşmak için bizi takip ediniz veya iletişime geçiniz.

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

 

Ankara Altın Dedektörleri

Ankara Altın Dedektörü – Altın Dedektörleri – Ankara Altın Dedektörleri, Ankara Define Dedektörleri, Tüm Derin Dedektörler Özellikleri, Fiyatları, Yorumları.  Tüm Altın Dedektörlerine “Ankara Dedektör” farkıyla ulaşabilir, satın alabilir, fiyatları, yorumları, özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Cihazlar Konusunda Yardıma İhtiyacınız Varsa Hemen Bize Ulaşabilirsiniz.

Altın ve metallerin daha yüksek performanslı bir tarama detektörüdür. Benzer ürünlerde en yüksek seviye olan dedektör hassasiyeti ve stabilitesi. Bu özelliklere ek olarak, bu ürüne en çok dikkat çeken diğer özellik ise metal türünü tanımlamaktır, böylece diğer benzer ürün türlerinin işlevi olmayan kullanışlı metal öğelerinizi kolayca bulabilirsiniz. Dedektörle, hazine avcılığı faaliyetlerine başlamak, altın, gümüş, bakır ve değerli taşlar aramak için daha fazla yere gidebilirsiniz.

Arkeoloji ve bilimsel teorinin mükemmel bir birleşimidir. Konvansiyonel algılama yöntemini, çip mikroişlemci kontrol ünitesinin elektriksel kalibrasyonunu, hızlıca ve kolayca tarayabilen, tespit edebilen, araştırmayı büyük ölçüde arttıran en çok alet kullanan sistemdir. Po severlerin verimliliğini ve probun emek yoğunluğunu azaltır, en gelişmiş, pratik ve ekonomik metal algılama ekipmanıdır.

 

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05330187102
Kapalı