Ankara Dedektör

Ankara Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Sistemi

Ankara Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Sistemi

Ankara Toruk 101, Ankara Toruk 102, Ankara Toruk 103, Ankara Toruk Yeraltı Görüntüleme Cihazı, Ankara Yeraltı Görüntüleme yorumları, fiyatları, özellikleri …

Ankara Yeraltı Görüntüleme Cihazları

Ankara Toruk 101

Ankara Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Sistemi noktasal olarak yer altı alan tarama yapan ve bu noktasal veriler sonucunda kendi yazılımı ile anomali haritası çıkaran bir cihazdır.

Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Yer çekirdeğinden yayılan manyetik alan yüzeye çıkarken geçtiği toprağın yapısına göre veya toprağın  Toruk 101 içerisindeki maddelere göre manyetik alanda azalma ya da artmaya uğrayarak yüzeye gelir.

Toruk 101 Yorumları

Ankara Toruk 101 bu değişimleri algılar. Bu değerlere göre yer altının 3 boyutlu haritasını çıkarır.

  • Yer altı görüntüleme alanında çalışan bir sistemdir.
  • Yer çekirdeğinden yayılan doğal manyetik alan değişimlerini ölçmektedir.
  • Toruk 101 Noktasal tarama ile 3D manyetik anomali haritası oluşturmaktadır.
  • Yer altındaki cismin hacimsel büyüklüğüne göre 30 metreye kadar tespitini mümkün kılmaktadır.
  • Cihaz 232 Gram Ağırlığında Olup 1 Metre Uzunluğundadır.
  • 30 Metre Derinliğe Kadar Ölçüm Yapabilir.
  • Yer Altındaki Hedefin Derinliğini Belirleme İmkânı Sunar.
  • 31.10.2017 Proje Bitirme alınmıştır.

Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Sistemi

Ankara Toruk 101 , Ankara Yeraltı Görüntüleme Cihazı, Derin Arama Cihazı, Ankara Toruk 101 İnceleme Özellikleri, Fiyat, Yorumlar

Ankara’da “İdem Teknoloji” ziyaretimizde bakın neler neler öğrendik. “Ankara Dedektör” olarak yaptığımız ziyarette yönetim kurulu başkanı sayın Nejmettin Ünal ile tanıştık. Kendisi bizlere yönelik özelliklerimiz bahsederken heyecanı o kadar net anlaşılıyordu ki, Toruk 101’de maharetlerini dinlerken bizi bile heyecanlandıran noktalara değindi.

Toruk 101’de bizleri en çok heyecanlandıran bu önemli bir konu en önemli özellik yeraltı bakış açısı arasında en fazla derinliğe sahip olmasıydı. 30 metreye kadar kullanıcısına bilgi ileten cihaz ve yazılım çağın buluşu.

Söyleşimize devam etmek; Nejmettin Bey’e definecilerimizden bahsettik =) Gerçekten bu cihaz en çok onlar için üretilmiş. Adeta definecilere kaftan biçimlendiriyor. Nejmettin bey bize Ankaranın Gözdesi Toruk 101 ‘in 30 metreye kadar, mezar, tünel, boşluk, oda tespiti yapabileceğini ve sıkı durun … Bunları da beden görüntülü olarak görüntüleyin akrabildiğini söyledi =) Kesin. cihaz düşünün. Defineciler bu cihaza sipariş edilebilir … sipariş süresi … Üretim devam etsede personel talep edilebilir üretildiği için tabiki bu boyutta sipariş sıralaması normaldi.

Daha bitmedi ..

Özellikleri Dudak Uçuklatıyor

Toruk 101 noktasal tarama yaparak sizlere anomali haritası çıkarıyor. Bunu 3d olarak çıkarıyorken. Kulaklarımıza inanamadık. Yer altı ndaki cismin hacimsel büyüklüğüne göre 30 metreye kadar tespitini mümkün kılıyor. Hedefin derinliğini hesaplayan bu cihaz anlık olarak sizlere ölçü veriyor. Objenin ne kadar derinlikte ortaya çıkıyor hemen beliriyor. Durun bitmedi; Toruk 101 definecilerin yanı sıra, belediyeler madenciler tarafından açılan kapış kapış satın aldı bir ürün statüsüne ulşamış. Test sirasında “Ankara Dedektör” olarak ayarlanmadan incelerken, kullanım açısından dikkat çekici idi. Toruk 101 ‘in içinde Kibar ve bilgisayarda bir yapı var. 232 Gram Ağırlığında inanabiliyor musunuz?

Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05330187102
Kapalı