Ankara DedektörDedektörYeraltı Görüntüleme Cihazları

Ankara Dedektör Kablo – Boru – Su Tespit Dedektörü Cihazı

Ankara Dedektör Kablo – Boru – Su Tespit Dedektörü Cihazı

Boru ve Kablo Yer – Güzergah – Derinlik Tespiti

Ankara Dedektör Kablo – Boru – Su Tespit Dedektörü

Ankara Dedektör kablo boru Su tespit DedektörüAnkara Kablo Tespit Dedektörü, Ankara Boru Tespit Dedektörü, Ankara Kablo, Boru Su Bulma Cihazı.

Endüstrisinde kullanılan bir çok teknolojiye öncülük etmekteyiz.Derinlik ölçümü ve pusula yönü gibi geliştirmeler, gömülü araçların kazısında kolayık ve güvenlirlik sağlar.
Ankara Dedektör RD8100, en gelişmiş hassas tespit menzili, performans, kalite ve dayanıklılık için üretlimiştir. İçerdiği eşsiz düzenlenmiş 5 anten ile, ihtiyaç duyduğunuz en ideal hassasiyet seviyesini seçmenize olanak tanır.

Entegre GPS ve kullanım kayıt seçeneği en iyi çalışma pratikliğine ulaşmak için otomatik olarak veri oluşturur. Bu veriler çalışma raporlarında, ayrıca denetimlerin kalite ve güvenliği için kullanılır.

Kompleks tespitleri basitçe işaretleyin
Ankara Boru Tespit Cihazı Altyapı ürünlerinin daha kompleks hale gelmesiyle, profesyonel tespitçiler altyapı ürünlerin arasında ayrım yapmayı ve farklı ünitelerin izlenmesi basitleştirir.

Ankara Yeraltı Boru Kablo Bulma Cihazı, Dedektörü Tx-10 vericinizden özelleşmiş bi CD sinyali göndererek bir çok kablo ve boru arasından kendi hedefinizi belirleyebilirsiniz. CD okları tespitçi ekranında oluşup hedeflediğiniz kablo ya da borunun takibide olduğunuzu onaylar.

Ankara Kablo Bulma Dedektörü Yüksek empedanslı kabloları 4 kHz ile takip edin 4 kHz tespit frekansı çok çiftli telekom ya da sokak lambaları gibi uzun mesafeli kabloları takip etmenizi sağlar.

Yoğun alt yapılardaki izlenmesi zor boru ya da kablolar için 4kHz ve CD kombinasyonu ile takip doğruluğunuzu arttırabilirsiniz.

Güç kablolarında nokta atışı tespit ve kablo ayrımı için PowerFilters

Sinyal vericisi bağlanamadığı durumlarda, yoğun şebekelerde güç hatlarının takibi oldukça zordur. Çelişkili ya da güçlü sinyaller kafanızı karıştırabilir ya da bir sinyal erezyonu oluşturabilir.

Tek bir tuşa basarak güç kablolarının harmonik özelliklerinden sinyalin tek bir kaynak ya da izlenip işaretlenebilecek bir kaç kablodan geldiğini anlayabilirsiniz.

Avrupa’da yıllardır uygulanan bir sistem olmasına rağmen Türkiye de firmamızın yapmış olduğu yatırımlar ve çabalar sonucunda yaygınlaştırılarak daha aktif bir şekilde uygulanmaya başlanan bu çalışmanın içerisinde aşağıdaki detaylar yer almaktadır.

Elektrik kabloların tespiti, Telekom kablolarının- kanallarının tespit edilmesi, Kanalizasyon hatlarının tespit edilmesi, Doğalgaz hatlarının tespit edilmesi, Fiberoptik kabloların tespit edilmesi

Yukarıda belirtmiş olduğumuz hatlar içerisinde bakır, beton büz, PVC, polietilen, galvaniz   bir çok cins ve çapta altyapı hattı bulunmaktadır.

Tespit edilecek hattın cinsine göre aynı zamanda ürün satış  portföyümüzde de yer alan tespit ekipmanları kullanılmaktadır.


Altyapı hat tespiti 

Çalışma yaptığımız alanda diğer altyapı hatları varsa onlara zarar vermemek için, kazı yapmadan önce Altyapı hat tespiti yapmalıyız yaptırtmalıyız.

İşte bu cezalara maruz kalmamak için, kazı yapmadan önce Altyapı hat tespiti yapmalıyız yaptırtmalıyız. Bu tür kayıplara maruz kalmamak için  kazı yapmadan önce Altyapı hat tespiti yapmalıyız yaptırtmalıyız.

Firma referansınız için kazı yapmadan önce Altyapı hat tespiti yapmalıyız yaptırtmalıyız. Şimdiye kadar sıraladıklarımız maddi kayıplardı oysa olaya birde şu açıdan bakmanızı isteriz

Yine bir başka sebep ise, Türkiye nin en küçük ilçesinden tutunda en kalabalık metropol şehirlerinde kazı çalışması yapan müteahhit firmalarımız hep şundan şikayet eder altyapı çok karışık!

 

Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Call Now Button05324667102