Ankara DedektörDedektör

Ankara Dedektör Bayileri

Ankara Dedektör Bayileri

Ankara Dedektör Bayi, Ankara Dedektör Firması, Ankara Dedektör Servisi, Ankara Define Dedektörü, Ankara Altın Dedektörü, Ankara Satılık Dedektör

Ankara Dedektör Bayileri – Ankara Dedektör – Ankara Define Dedektörü, Tüm Bölgeler Define Dedektörü Bayilerimiz Mevcuttur. Hemen Satın Al

Tüm ankara dedektör ve yeraltı görüntüleme sistemleri alanında uzman dedektör firmaları “Türkiye Geneli” bayilerimiz aşağıdadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize ulaşabilir, dedektör satın alabilirsiniz.

Ankara Dedektör Hangi Markaların Satışını Yapar ?

 1. Garrett Define Altın Metal Dedektörü
 2. Minelab Dedektör – Altın Define Dedektörü
 3. Nokta Dedektör – Tüm Nokta Define Altın Dedektörleri
 4. Teknoloji Ekibi – Define Altın Dedektörleri – Yeraltı Görüntüleme Cihazları
 5. Okm Yeraltı Görüntüleme Cihazları 
 6. Emfad Yeraltı Görüntüleme – Yeraltı Radarı
 7. Conrad Dedektör ve Alan Tarama Yeraltı Görüntüleme Cihazları
 8. Whites Dedektör – Define Altın Dedektörleri – ABD Dedektör Markası
 9. Fisher Dedektör – Define Altın Metal Dedektörü 
 10. Xp Dedektör – Define Altın Derin Arama Dedektörü
 11. Lorenz Derin Arama Dedektörü – Görüntülü Dedektörler
 12. Mala Gpr Yeraltı Görüntüleme Cihazları 

Uzaktan metal bulma yeteneği, her dönemde faydalı olurdu, ancak bilim adamları 1800’lerin sonlarında başarılı tespit yöntemlerinden yalnızca bahsetti. Hobinin tarihi orada başlar. Bizlerde bu tarihten aldığımız bilgiler ışığında dedektör piyasasının ve teknolojisinin tüm aşamalarını takip ediyoruz. Ankara’da bir dedektör bayisi olarak çalışmalarımız her geçen gün daha da yoğunlaşıyor.

Ankara Metal Dedektörü Bayisi

Manyetik alan yaratabilecek ve metalin bu alandaki etkisini ölçebilecek erken makineler diğer tüm teknolojik ilk baskılar gibiydi – büyük, tıknaz ve verimsiz. Ama şimdilerde bunları aşan çok fazla sayıda dedektör var. Ankara da bir dedektör bayisi arıyorsanız buradayız. Tümünü gelip yerinde inceleyebilirsiniz.

Ankara Saha Dedektörleri Bayisi

Saha kullanımı bir mobil güç kaynağı gerektiriyordu ve bir kabarıklık hızında pil gücüyle yakıldı. Daha sonraları şarjlı cihazlara geçişte bir devrim yaşandı. 1980 li yıllardan sonra şarjlı dedektörler çıkınca sahalarda arama yapmak daha kolay oldu.

Ankara Dedektör
Ankara Dedektör

Erken Gelişmeler Fisher Dedektör Bayisi

1925’te Gerhard Fisher, bir metal detektörü için ilk patenti aldı. Tasarımı, yakındaki metal tarafından çarpıtılan bir radyo frekansında rezonans eden bir metal bobin kullandı. Daha sonra Fisher Dedektör dünyaca tanındı. Metal Altın Define Aramada en çok kullanılan dedektör oldu. Bizlere ulaşıp fisher dedektör hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ankara Fisher Dedektör Bayisiyiz

Mayın Tespit Dedektörü – Ankara Bayisi

II. Dünya Savaşı sırasında tasarım gerçekten pratik çalışmalar için geliştirildi ve uyarlandı: mayınların tespiti. Ancak makine hantaldı, ayrı akülerle çalışıyor ve vakum tüpleriyle kontrol ediliyordu. Şimdilerde mayın tespit cihazı olarak kullanılan Toruk 101 ile Türk ( Yerli Üretim ) Cihazı kullanılıyor.

Teknolojisi Daha Pratik Hale Getirilmiş, Gelişmiş Dedektörleri Konuşyoruz

II. Dünya Savaşı’ndan sonra, çok sayıda oyuncu yarıştığı için metal tespit teknolojisine yapılan birçok iyileştirme ortaya çıktı.1950’de, White’ın Elektronik kurucusu Ken White Sr., uranyum algıladığı için kulaklık gerektirmeyen devrim niteliğinde bir cihaz olan Oremaster Gieger Counter‘ı piyasaya sürdü. Uranyum piyasası geriledi, ancak diğer metaller yüksek talep görüyordu.

Küçük transistörler büyük boy vakum tüplerinin yerini aldıkça makineler küçülüp hafifleşti. Bu, çekirdek teknolojinin boyutunu düşürdü ve aynı zamanda daha az güç gerektirerek pil gücü gereksinimlerini daralttı. Şimdilerde Metal Tespit Cihazları olarak kullandığımız dedektörlerin böyle bir geçmişi var.

Modern Metal Dedektörleri

Rahatça elde tutulabilen kullanıcı dostu modellerle, daha fazla metal algılamayı deneme fırsatı buldu ve altın, gümüş, madeni paralar, kayıp hazineler ve gömülü eserler için definecilik başladı. Teknoloji artık maliyet ve karmaşıklıkla büyük endüstriyel veya askeri uygulamalarla sınırlı değildi.

Ayrım, tespit edilen metal türüne göre farklı geri bildirimler sağlamıştır. Diğer yenilikler, tüketici seviyesindeki metal dedektörlerinin performansını ve çok yönlülüğünü arttırdı. Entegre devreler ve yerleşik mikroişlemci, karmaşık ayarların dijital olarak seçilmesini ve saklanmasını sağlar. Farklı biçimli bobinler farklı faydalar sunar. Darbeli endüksiyon tespit tekniği, metal avcılarını izole etmek için metal gürültüyü filtreler.

Tüm Dedektör Markaları ve Bayileri , hazine avcılarına yeni performans ve kolaylık sunmak için dedektör tasarımlarımızı zorlamaya devam ediyor ve size en iyi metal algılama deneyimini sunuyor.

Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Call Now Button05324667102