Ankara DedektörDedektör

Altın Define Dedektörü Cihazları

Altın Define Dedektörü Cihazları

Altın Define Dedektörü Cihazları, Derin Arama ve Görüntülü Dedektör Fiyatları, Altın Bulma Cihazları Arıyorsanız Ankara Dedektör’de …

Ankara Altın Dedektörü

Ankara Altın Dedektörü, Altın Dedektörleri, Ankara Define Dedektörü, Ankara Dedektör, Ankara Satılık Dedektör, Ankara Kiralık Dedektör. Tüm Derin Dedektörler Özellikleri, Fiyatları, Yorumları.  Tüm Ankara Altın Dedektörüne “Ankara Dedektör” farkıyla ulaşabilir, satın alabilir, fiyatları, yorumları, özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Cihazlar Konusunda Yardıma İhtiyacınız Varsa Hemen Bize Ulaşabilirsiniz.

Ankara Altın Arama Dedektörü

Ankara Altın Arama Dedektörü arıyorsanız, sitemizdeki tüm cihazlar dedektör altın arama için kullanılmaktadır.

Altın Arama Dedektörüm Ne Kadar Derine İnmeli ?

Daha iyi bir soru olamazdı =) , gerçekten ne kadar derine gitmen gerekebilir? Modern altın arama dedektörü altının bir tanecik kadar küçük olduğunu keşfedebilir. Hedefin boyutu büyüdükçe, altın külçeleri önemli ölçüde daha derinlere yerleştirilmiş olabilir.  Bir  külçe 9 – 11 inç derinliklerinde bulunabilir. Daha büyük bir Puls İndüksiyon Altın Dedektörü ile bu külçeler kolayca bulunabilir.

Altın Define Dedektörü Cihazları – Ankara Altın Arama Başlıkları

Arama başlıkları iki türdedir: Konsantrik ve Geniş Tarama. Eşmerkezleme için altın arama başlığı tercih edilir. Geniş yayılma, toprak mineralleşmesinden daha az etkilenir. Genelde, daha büyük arama başlıkları, daha büyük külçeler ve daha iyi zemin aramasıyla daha iyi derinlik sağlayacaktır. Bununla birlikte, daha küçük külçeleri bulabilmesi için dedektörünüze nitelik kazandırabilirsiniz. Daha küçük arama başlıkları, daha küçük nesnelere daha fazla hassasiyet ve değersiz toprakta daha iyi hedef ayrımı sunacaktır.

Ankara Altın Arama Dedektörleri Türleri nelerdir?

Genel olarak, altın dedektörleri iki çeşit gelir. Altına çok hassas olan daha yüksek frekanslı VLF devreleri veya düşük frekanslı Darbeli İndüksiyon devreleridir. VLF devreleri altına karşı çok hassastır, ancak topraktaki minerallere de duyarlıdır. Maalesef bu mineraller, dünyanın yüksek verimli altın arama bölgelerinde yaygındır. İyi haber şu ki, bu dedektörler mineral müdahalesinin çoğunu filtrelemek için ayarlanabilir. Darbe İndüksiyon dedektörlerinin temel gücü en sert zemin mineral koşullarını göz ardı etmek ve aşırı derinliklerde büyük altın külçelerini bulmaktır.

Zemin Dengesi’ne ihtiyacım var mı?

Çoğu altın arama dedektörü, manuel zemin dengesi kontrollerine sahiptir. Bu özellik, makinenin zeminin genel demir içeriğini filtrelemek üzere ayarlanmasını sağlar. Zemin dengeleme ihtiyacından korkmayın, bir veya iki kez denedikten sonra, daha sonrası kolay olacaktır. Otomatik zemin izleme özelliğine sahip metal dedektörleri daha az ayar gerektirecek ve daha az yanlış zemin sinyali gürültüsü üretecektir.

Altın Dedektörüm  Hurda Metalleri Ayırt Edecek mi?

Ankara Dedektör  tüm metalleri bulmak için tasarlanmış dedektörleri bulur. Bu Dedektörler en  küçük külçeleri bulurken, aynı zamanda çöp metallerini de bulacaktır. Bu birimlerin çoğu ortak demir ve çelik hurda maddelerini ayarlama yeteneğine sahiptir. Darbe endüksiyon dedektörleri, çöp öğelerini filtrelemek için tasarlanmamıştır. Ayrım modunu kullanarak bunları ayırt edebilirsiniz. Günümüz dedektörlerinin tümünde bu ayarlar mevcuttur.

Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Call Now Button05324667102