Ankara Dedektör

2019 Yılında Kullanılan En İyi 3 Dedektör

2019 Yılında Kullanılan En İyi 3 Dedektör

En iyi ve En Çok Satılan 3 Dedektör Modeli

Ankara Dedektör 2019 Yılında Kullanılan En İyi 3 Dedektör Sizin için hazırladığımız 2019 yılında en çok kullanılan ve satılan derin arama dedektörlerini derledik.

Dedektör Markaları Define aramaları için özellikle derin aramalarda kullanılan en iyi 3 dedektör modeli bunların başında Türkiye’de yıllardır Kiralık Dedektör kullanılan Lorenz dedektör modelli gelmektedir. Lorenz Z1 modelini, Minelab Gpx 5000, Makro Deephunter Pro Modelleri Takip etmektedir.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Aramanız Yeterli İLETİŞİM

1 – Lorenz Deepmaxx Z1 – Z one Metal Detector

Lorenz Deepmax z1 Define Dedektörü, Ankara Dedektör, Lorenz Z1, Ankara Lorenz Z1 Dedektör, Ankara Define Dedektörleri Fiyatları, Özellikleri, Yorumları.
Lorenz Deepmax z1 Define Dedektörü, Ankara Dedektör, Lorenz Z1, Ankara Lorenz Z1 Dedektör, Ankara Define Dedektörleri Fiyatları, Özellikleri, Yorumları.
Lorenz Deepmax z1 Define Dedektörü, Ankara Dedektör, Lorenz Z1, Ankara Lorenz Z1 Dedektör, Ankara Define Dedektörleri Fiyatları, Özellikleri, Yorumları.
Lorenz Deepmax z1 Define Dedektörü, Ankara Dedektör, Lorenz Z1, Ankara Lorenz Z1 Dedektör, Ankara Define Dedektörleri Fiyatları, Özellikleri, Yorumları.
Lorenz Deepmax z1 Define Dedektörü, Ankara Dedektör, Lorenz Z1, Ankara Lorenz Z1 Dedektör, Ankara Define Dedektörleri Fiyatları, Özellikleri, Yorumları.Lorenz Deepmax z1 Define Dedektörü » Ankara Dedektör » Lorenz Z1, Ankara Lorenz Z1 Dedektör,Ankara Define Dedektörleri
Lorenz Deepmax z1 Define Dedektörü, Ankara Dedektör, Lorenz Z1, Ankara Lorenz Z1 Dedektör, Ankara Define Dedektörleri Fiyatları, Özellikleri, Yorumları.,Lorenz Deepmax z1 Define Dedektörü » Ankara Dedektör » Lorenz Z1, Ankara Lorenz Z1 Dedektör,Ankara Define Dedektörleri

LORENZ  DEEPMAX  Z1 Standart Aksesuarları 

DEEPMAX Z1 ana ünite, taşıma çantası, şarj edilebilir harici NiMH batarya 12V9,5Ah, omuz,kemer askısı,  hızlı şarj cihazı 100-240VAC, Euro AC- şebeke kablosu, kulaklık, kullanım kılavuzu, taşıma askısı ve çantası ile birlikte 1m x 1m çerçeve başlık ve teleskopik S kutuplu 3 adet çubuk ile birlikte 35cm   double D başlık.

LORENZ DEEPMAX  Z1 dedektör 

Arama başlıkları, teleskopik S kutbu ve çerçeve başlık için taşıma çantası hariç  Z1’e ait bütün aparatları içerir. Tarama yaparken en az bir başlığa gereksinim duyulacaktır.

LORENZ DEEPMAX Z1 Veri Kaydedici Donanımı / Yazılım seti (opsiyonel )

Tek bir lisansa sahip SURFER 11 Altın Yazılımı , GPS- Modul, USB adaptör kablosu, Lorenz Veri Dönüştürücüsü yazılımı ile birlikte USB-bağlantısı. Bu set var olan veri kaydedici özelliğine sahip DEEPMAX Z1 ile kullanılır. Renkli haritalar oluşturmak için aşağıdaki özellikte ek bilgisayara ihtiyaç olacaktır.

Windows XP SP2 ya da daha üstü Vista 7  Microsoft markası olan, 1GB RAM, 100MB boş sabit disk alanı , 1024×768 ya da en az 16- bit’e kadar renk derinliği ile daha yüksek ekran çözünürlüğü. Bahsi geçen ilave bilgisayar bu sete dahil değildir.

LORENZ DEEPMAX Z1 AKSESUAR LİSTESİ

 • 26cm tek single başlık siyah, açık stil.
 • 26cm çift double D başlık beyaz, açık stil.
 • 35cm tek single başlık siyah, açık stil.
 • 35cm çift double D başlık gri, açık stil.
 • 45cm tek single başlık siyah, açık stil.
 • 26-45 cm başlıklar için Telescopic S pole  üç cubuklu / three rods Telescopic S pole için alt fibreglass çubuk vidaları dahil
 • 1m x 1m çerçeve başlık: kablolu, demonte edilebilir ve iki adet taşıma askısı vardır.
 • 1m x 1m çerçeve başlık için taşıma çantası.
 • 1m x 1m double çerçeve başlık seti: iki 1m x 1m çerçeve başlık; 0,6m uzunluğunda 4 adet monte aparatı üç konektörlü bir Y adaptör kablosu iki taşıma askısı.
 • Double çift çerçeveler için üç konektörlü Y- adaptör kablosu.
 • 1,5×1,5m çerçeve başlık için Universal kablo başlık 6m perimeter.
 • 1x1m veya 2x2m çerçeve başlık için Universal kablo başlık   8m perimeter.
 • 1,5×1,5m veya 3x3m çerçeve başlık için Universal kablo başlık 12m perimeter.
 • Çerçeve veya kablo başlıklar için 5m uzunluğunda uzatma kablosu.
 • Z1 Şarj edilebilir harici NiMH batarya.
 • Z1 Hızlı Şarj cihazı 3,5A geniş kapsama alanlı AC girişli 100-240V Euro bağlantı kablosu ile birlikte.
 • Z1 Araba için hızlı şarj cihazı 2A DC girişli 10-30V.
 • Z1 Veri transferi için USB adaptör kablosu.

2 – Minelab GPX 5000 Pro Paket – Minelab Metal Detector GPX 5000 Pro Pack

Minelab GPX 5000 Profesyonel Tek para ve altın arayıcıları için tasarlanmış Pulse derin arama ”dedektörü” olan Minelab gpx 5000  ile daha derindeki tek para ve sikkeleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Minelab GP Serilerinden sonra gpx serilerini üretmeye başlamıştır. Gp serileri oldukça kullanışlı ve toprak yapısında metalleri kolaylıkla tespit edebilmek için çoklu sinyal ve yüksek hassasiyet ile altın ve sikke arayıcıları için özellikle altın arayıcıları için en iyi dedektörler olmuştur.

Fakat gelişen ve hızla değişen teknoloji ile minelab firması  Gpx serilerini üretmeye başladı bu seriler eski modellere kıyasla toprak yapısına tam uyum sağlamakta daha stabil çalışmaktadır.  SETA, DVT ve MPS Teknolojileri sayesinde hedef analizi ayrım özelliği ve derinlik daha etkili ve akışı olmuştur.

Minelab dedektör toklojisi gpx serilerinin içerisinde en iyi model diye bileceğimiz GPX 5000 Serisi altın arama konusunda rakiplerini geride bırakmıştır. İlerleyen zamanlar dedektör teknolojisinde neler gösterir belli olmaz ama bizim sizlere tavsiyemiz GPX 5000 Modellini Mutlaka Deneyin….

Yeni eklenen fonksiyon ve özellikleriyle GPX 5000 Dünya’nın en iyi altın arama dedektörü haline gelmiştir.

Minelab GPX-5000 Dedektör Fiyatı Ve Ödeme Seçenekleri İçin Arayın 

GPX 5000 Dedektör altın arama teknolojisinde yeni bir çığır açmıştır. Geliştirilmiş yeni özellik ve fonksiyonlariyla sadece onceki modellerden üstün olmakla kalmaz, ayni zamanda sınıfında tektir.

Çok yönlü arama multi period sensing- MPS, ikili voltaj teknolojisi dual voltage technology DVT  ve akıllı elektronik zamanlama ayarı smart electronic timing alignment SETA gibi Minelab ’in kendine has teknolojileri sayesinde yüksek performansa erişmiş olan GPX 5000, herzamankinden daha fazla altın arama kapasitesine erişmiştir. GPX 5000 ile en ufak kulce altindan, nadir bulunan kulce altina kadar arama yapabilir.

Minelab Gpx 5000 Daha öncekilere kıyasla en fazla zamanlama fonksiyonu olan dedektör olma özelliği taşıyan GPX 5000’de 8 zamanlama opsiyonu mevcuttur. Bu dedektördeki dijital ve elektronik aksamı değiştirmektedir. Altın Dedektörleri Her zamanlama timing fonksiyonu değişik toprak koşullarinda en ideal performans için dizayn edilmiştir. Bu da ayni dedektörün içinde 8 ayri dedektörün bulunmasi anlamina gelir.

GPX 5000 en değerli ve en derindekileri hedefleyen define ve maden arayıcıları için idealdir. Metal Dedektörleri GPX 5000 hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için 6 arama modu ve otomatik fonksiyonları ile kullanımı kolay bir dedektördür. Altın ararken en iyi dedektöre ihtiyac duyulur. Eğer en iyi dedektöre sahip olmak istiyorsaniz aradığınız dedektörü buldunuz demektir

Minelab Gpx 5000 Dedektör hakkında teknik özelliklerini buradan takip edebilirsiniz.

 • MPS, DVT ve SETA teknolojileri sayesinde erişilmesi ve bulunmasi en güç işlenmemiş küçük altin parçalarını bile bulabilirsiniz.
 • Yeni Zamanlama Fonksiyonları GPX 5000 ’i çok yönlü ve becerikli hale getirmiştir. 8 zamanlama fonksiyonunun tek bir dedektörde toplanmış olması tek bir dedektör alarak 8 ayrı dedektöre sahip olmanız anlamına gelmektedir. Önceki modelde bulunan 5 zamanlama fonksiyonuna eklenen 3 yeni zamanlama fonksiyonu madeni para kalıntı, maden tuzu altın ve kaliteli altın dır.
 • Kaliteli Altın arama fonksiyonu çok daha hassas ve derinde arama yapabilme olanağı sağlamaktadır. Böylece kimsenin şimdiye kadar bulamadığı derinlikteki altınlara ulaşabilirsiniz.
 • Derin Arama Dedektörleri Maden Tuzu Altın fonksiyonu maden tuzlu toprak koşullarında bile her boyuttaki altını bulabilme olanağı sağlamaktadır. Bu fonksiyon özellikle plajlarda üstün başarı elde etmektedir.
 • Madeni Para Kalıntı fonksiyonu bereketli toprak koşullarında hiç olmadığı kadar derinde arama olanağı sağlamaktadır.
 • Define Dedektörü Geliştirilmiş zamanlama fonksiyonları ile çok daha derinlerdeki altını bulabilirsiniz.

Dedektör Derinlikleri

 • Geliştirilmiş elektronik teknolojisi her türlü toprak koşulunda yüksek hassasiyetle hedefe ulaşabilme olanağı sağlamaktadır.
 • Define Arama Dedektörü 6 arama modu programlar arası kolay geçiş ve arama kolaylığı sağlar. Genel ve Derin arama modlarına ek olarak  Yuksek Madeni Hi Mineral, Arazi Patch, Değersiz Toprak Hi Trash ve Yer Tesbit Pinpont modları mevcuttur. 6 Arama modu kişisel tercihlere göre ayarlanabilir, istenen şekilde adlandırılabilir.
 • Altın Arama Dedektörü Geliştirilmiş Rx Gain sayesinde Minelab GPX 5000 ile çok daha hassas bir şekilde alan taraması yapılabilir ve çok daha yüksek performans elde edilir.
 • Otomatik Zemin Tarama opsiyonu ile dedektörün her türlü toprak koşuluna uyum sağlaması kolaylaştırılmıştır. Sabit, İzleme, Hızlı İzleme, Zemin Tipi ve Hızlı Takip Butonu.
 • Geliştirilmiş Ses Ayarları sayesinde dedektör kişisel duyma kabiliyetine göre ayarlanabilir. Aşamalı ses, ses yoğun sinyal, cevap, hedef ses, ses limit, sabitleme.
 • Demir İkaz özelliği sayesinde gereksiz metaller ayriştirilabilir.
 • Hareket Kontrol özelliği sayesinde dedektör kişisel arama hızına göre ayarlanabilir ve optimum seviyede hedefe ulaşma sağlanır.
 • Ayarlama ses iptal özelliği sayesinde otomatik ya da manuel olarak gereksiz ses dalgaları en düşük seviyeye getirilebilir.
 • GPX 5000 üzerindeki aydınlatma backlight sayesinde ekrandaki menu gece ya da gündüz rahatlıkla okunabilir. Pil gücü de bu sayede kontrol edilebilir.
 • GPX 5000 Metal Dedektörü ’de ayrıca hafif li ion batarya ve mikrofon güçlendirme özelliği mevcuttur.
 • GPX 5000 ’in arama becerisini ve değerini arttirmak için standart olarak 11 Double D ile 11 Monoloop olmak üzere iki arama başlığı bulunmaktadır.
 • Cihazda İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Arapça dil opsiyonları mevcuttur.

3 – Deephunter Pro 3D Dedektör – Deephunter Pro 3D Metal Detector

MAKRO DEEPHUNTER PRO

Merhabalar şimdi sizlere Deephunter Pro Dedektör hakkında bilgiler vereceğim, bu bilgiler doğrultusunda yardıma ihtiyacınız olursa bizleri aramaktan çekinmeyin !

Makro Dedektör Özellikle derin arayıcılar tarafından kullanılan deep hunter 3d çift yani iki dedektörden oluşmaktadır. Görünüş olarak tek dedektör özelliği gibi görünsede aslında iki farklı sistem kullanılmaktadır. Bir hedef metal algıladığında renkli ekranı sayesinde hedefin metalin cinsini bize göstermektedir. Tabi metal ayrım özelliği dedektörler için hiçte kolay bişey değildir fakat deephunter için ayrım özelliği diğer dedektörlerden daha iyidir. Size hedef ayrımı yanı sıra metallerin derinliğini vermektedir

Deephunter Derin Define Arama Dedektörü Nasıl Kullanılır.

Deephunter Dedektör  derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür. Mod 1 sallamasız ile büyük defineleri, Mod 2 (sallamalı) ile de tek para ve küçük objeleri inanılmaz derinliklerden tespit eder.

Deephunter tüm kullanıcıların hayallerindeki hızlı ve derin dedektör teknolojisidir. Görüntülü Dedektörler Kullanıcı tek bir düğme yardımı ile dilediği modu seçerek ister 3D görüntülü, derindeki metal ve boşlukları tespit edebilen bir define dedektörüne, isterse de sesli metal ayrımı yapabilen, tek para ve takı gibi küçük metallere daha duyarlı olan çok hızlı bir dedektöre sahip olabilir.

MOD 1 Görüntülü Arama Sistemi Derin define ve hazine arayıcıları için tasarlanmış olan Deephunter Dedektör kullanıcılarına derin arama keyfini Sunmaktadır.

Mod 1 konumunda arama tekniği olarak sallamasız kullanımın yanı sıra sallamalı aramalarda yapılabilmektedir.  Derinlerde bir hazine veya gömü olduğunu düşünüyorsanız Deephunter 3D dedektörün görüntülme özelliğini kullanmanızı tavsiye ederim.

Etiketler

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Call Now Button05324667102